Kursy walut: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 

 

Webtel - Interactive Solutions

[Polska]Systemy bezpieczeństwa

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Zapewnienie bezpieczeństwa danych zgromadzonych w firmowym systemie informatycznym jest jednym z najważniejszych wymogów w działalności każdej firmy. Niestety bardzo wiele firm nie przywiązuje właściwej uwagi do tego problemu. Co więcej system informatyczny charakteryzujący się dzisiaj odpowiednim poziomem bezpieczeństwa może nie być bezpieczny w najbliższej przyszłości.

Już na etapie projektowania systemu należy przewidzieć dobór i wdrożenie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa zapewniającej odpowiedni stopień poufności danych, ale jednocześnie maksymalnie ułatwiającej korzystanie z systemu uprawnionym pracownikom firmy. Wprowadzone procedury bezpieczeństwa nie powinny negatywnie wpływać na efektywność pracy firmy.

Polityka bezpieczeństwa danych to także ochrona firmy przed utratą danych z przyczyn losowych. Okresowo wykonywane kopie zapasowe danych (backup) oraz archiwizowanie wybranych zasobów sieciowych pozwala odtwarzać dane uszkodzone lub usunięte z powodu awarii systemu lub błędu użytkownika. W efekcie pełna sprawność systemu komputerowego jest przywracana w krótkim czasie.

Zadaniem naszych ekspertów jest wykrywanie słabych punktów w systemie informatycznym i zapewnienie ochrony Państwa danych przed nieautoryzowanym dostępem oraz ich utratą. Dostarczone przez nas rozwiązania zapewniają nieustanną opiekę nad Państwa systemem informatycznym, niezakłóconą pracę oraz szybki dostęp do potrzebnych danych, a w rezultacie uzyskanie wymiernych oszczędności.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Bezpieczeństwo i Ochrona ->Bezpieczeństwo danych

 
     
 

Webtel - Interactive Solutions

Ulica:Młynarska 42
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:01-171
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 2574300
Faks: +48 22 2574301

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Bartosz Ratajewski
Telefon stacjonarny: +48 22 2574326
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję