Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

HP TREND Sp. z o.o.

HP TREND Sp. z o.o.
Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 101 - 500
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1993
Kategorie:

Chemia i Tworzywa sztuczne

Budownictwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

company_photosFirma HP Trend s.r.o. oferuje swoje produkty zgodnie z filozofią:

+ wysokiej jakości
+ szerokiego asortymentu
+ niskiej ceny
+ kultura sprzedaży na wysokim poziomie


Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i serwisie systemów rur i kształtek z tworzyw sztucznych oraz ogrzewania podłogowego (w fazie projektu?).
Produkcja systemu HP odbywa się na terenie firmy HP Trend s.r.o. z Ludgerovicach przy ulicy Vrabloveckiej, gdzie znajduję się również magazyn i sprzedaż hurtowa wyrobów.Rury ciśnieniowe z tworzywa sztucznego wyrabiane są typoszeregach ciśnieniowych PN 10,16,20,25 z materiałów:


PPR TYP 3 radom kopolimer polipropylenu w szarym kolorze, który wykazuje wyskoką elastyczność oraz wyśmienitą odporność na ciśnienie przesyłanej ciepłej wody czy ogrzewania podłogowego. Dla zagranicznych klientów wyrabiamy również nasze produkty w dowolnej barwie na specjalne zamówienie.
PE 40 – LD PE – polietylen niskociśnieniowy do instalacji przemysłowych, złączki z gwintami mosiężnymi w czarnym kolorze.

Rury wyrabiane są na nowych włoskich i niemieckich ekstruderach z ultradokładną kontrolą żądanej grubości scian. Kształtki wyrabiane są w typoszeregu PN 25. Cały program produkcji systemu oparty jest na normie CSN EN ISO 15874 a zarządzanie firmą HP Trend s.r.o. jest certyfikowane wg normy CSN EN ISO 9001 oraz CSN EN ISO 14001.


Cechy systemu HP:

– żywotność min. 50 lat
– higieniczna oraz ekologiczna niezawodność
– stałość wewnętrznych przesyłów przez cały okres żywotności (system nie zarasta kamieniem)
– niższe koszty oraz nakłady pracy w porównaniu z klasycznymi systemami
– prosty montaż

W przypadku dostosowania się do podanych przez producenta sposobie składowania, montażu, serwisu, firma HP Trend udziela na swoje produkty 10 letnią gwarancję.

Firma HP Trend ma do swojej dyspozycji maszyny i urządzenia do produkcji i naprawy form do wtryskarek termoplastycznych. Wszystkie gwinty stosowane w naszych produktach wyrabiane są na posiadanych przez nas maszynach, które są gwarancją najwyższej jakości finalnych wyrobów.

Sprzedaż systemu HP odbywa się z magazynu oraz sklepu firmowego w Ludgerovicach, a także własnych punktów sprzedaży w Ostravie, sieci sklepów współpracujących z firmą na terenie całego kraju. Dystrybucją wyrobów HP Trend zajmuje się w Polsce spółka-córka firma HP Trend Polska sp. z o.o. Nasze wyroby exportowane są do takich krajów jak Włochy, Białoruś, Słowacja, Rosja, Węgry, Polska czy Bułgaria.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Vrablovecka 3080
Miasto:Ludgerovice
Kod pocztowy:747 14
Kraj:Czechy
Telefon: +48 32 4149124
Faks: +48 32 4149125

Internet

Strona WWW:www.hp-trend.cz
Prezentacja:www.hptrend-pl.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Marcin Ratajczak
Telefon stacjonarny: +48 32 4149124
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję