Kursy walut: 1 EUR = 4.6 PLN; 1 USD = 4.06 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

PPHU Almont-plast M.Koziołek J.Cichy

[Polska]Ogrody zimowe

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Wykonujemy w oparciu o aluminiowy system zabudowy Wintergarten. Poprzez nadanie specjalnego kształtu elementom aluminiowym uzyskano boardzo smukłe, wytrzymałe profile, które pozwoliły projektować i wykonywać ładne i estetyczne ogrody zimowe, oranżerie,zabudowy basenów.

Elastyczność systemu umożliwia konstruowanie ścian wklęsłych, wypukłych, tworzenie fragmentów narożnych, łamanych w poziomie i pionie. W celu osiągnięcia optymalnej izolacji termicznej i akustycznej zastosowano ciągłą przekładkę termiczną z materiału o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych. Konstrukcja aluminiowa jest przystosowana do współpracy z systemem okien i drzwi, umożliwia uzyskanie powierzchni dwukolorowych tzn. inny kolor wewnątrz, inny na zewnątrz, jak również daje możliwość stosowania różnej grubości wypełnienia od 4 - 48 mm.


Nasze ogrody zimowe zapewniają wyższy standard życiowy, poprawiają jakość i komfort mieszkania. Umożliwiają życie w sposób zgodny z naturą. System przeszklonych dachów i ścian w proponowanych przez nas ogrodach zimowych gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Umożliwia powiększenie Państwa mieszkania, poprawienie warunków wypoczywania i pracy.

Nasze ogrody zimowe są starannie projektowane i budowane, aby mogły spełnić Państwa indywidualne potrzeby i życzenia, oraz pozwolić cieszyć się z kontaktu ze słońcem i przyrodą.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Budownictwo ->Konstrukcje stalowe i aluminiowe

 
     
 

PPHU Almont-plast M.Koziołek J.Cichy

Ulica:Maturzystów 1
Miasto:Bielsko-Biała
Kod pocztowy:43-300
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 33 8144159
Faks: +48 33 8144159

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Mirosław Koziołek
Telefon stacjonarny: +48 43300 0033841415
Telefon komórkowy: +48 502714441
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję