Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Donau Design Polska Sp. z o.o.

Donau Design Polska Sp. z o.o.
Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 51 - 100
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1993
Kategorie:

Biuro

Papier i przemysł drzewny

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Feel the Quality - Jakość jest naszą pasją - to hasło najnowszego katalogu produktów Donau Office. Hasło to jest całkowicie uzasadnione , gdyż artykuły biurowe oznaczone naszą marką wyróżniają się właśnie szczególnym podejściem do jakości.

SAX - światowy eksporter (obecnie około 100 krajów), marka SAX staje się synonimem wysokiej jakości, linie dziurkaczy i zszywaczy SAX-a zadowalają wszystkie potrzeby i wymagania klientów: linia CENTURY LINE, CLASSIC LINE, COMPACT LINE, HOT LINE.

APLI PAPER jest wiodącą firmą w produkcji etykiet i materiałów samoprzylepnych. Obecnie swoje produkty eksportuje do ponad 70 krajów świata. Produkuje naklejki samoprzylepne i cały system etykiet dla handlu i przemysłu oraz naklejki biurowe i materiały piśmienne.

ELDON - jest nazwą marki bardzo wysokiej jakości ekskluzywnych wizytowników na biurko. Marka ta jest reprezentowana przez amerykański koncern Newell Co. W ofercie ELDON-u znajduje się szeroka gama wizytowników obrotowych oraz szufladek biurkowych zarówno na standardowy papier jak i na karty wizytowe.

ROLODEX - jest nazwą marki bardzo wysokiej jakości ekskluzywnych wizytowników na biurko. Marka ta jest reprezentowana przez amerykański koncern Newell Co. W ofercie ROLODEX-u znajduje się szeroka gama wizytowników obrotowych oraz szufladek biurkowych zarówno na standardowy papier jak i na karty wizytowe.

Grupa Atlanty jest częścią koncernu Smead. Cały koncern z około 3000 zatrudnionych osiąga obrót roczny rzędu 400 milionów EURO, posiada 10 fabryk (7 w USA i 3 w Europie) i znajduje się wśród największych światowych dostawców/ producentów artykułów biurowych.

Office Data wchodzi w skład grupy ATLANTA z siedzibą główną i centralnym magazynem w Holandii i jest marką akcesoriów komputerowych. Produkty Office Data zyskały w 1999 roku zupełnie odmieniony, nowoczesny i zgodny z aktualnym trendem - design.

Biella - W styczniu 2002 roku współpraca na linii Donau Design Polska -
Biella stała się faktem. Od tej chwili firma Donau Design jest wyłącznym
przedstawicielem tego szwajcarskiego koncernu.

Dominium to marka uniwersalnego papieru produkowanego przez koncern
Neusiedlera. Gramatura 80 g/m2, stopień bieli 149 CIE.

W roku 1951 rozpoczęła działalność firma ICO, która na początku zajmowała się produkcją piór wiecznych. Oferta była stopniowo rozszerzana - w kolejnych latach rozwinięto produkcję długopisów, pisaków, zszywaczy i dziurkaczy biurowych.

ROTACARD to producent wizytowników na biurko. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne wizytowniki obrotowe oraz płaskie, które charakteryzują się współczesnym wzornictwem oraz wysoką jakością materiałów użytych do ich produkcji.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Matuszewska 14
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:03-876
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 3319481
Faks: +48 22 3319483

Internet

Strona WWW:www.donau.pl
Prezentacja:www.donau.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Paweł Witkowski
Telefon stacjonarny: +48 22 3319480
Telefon komórkowy: +48 600092062
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję