Kursy walut: 1 EUR = 4.26 PLN; 1 USD = 3.8 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 
  • Firma
  • Produkty (3)
  • Oferty (0)
  • Firm Rank(5)
  • Kontakt

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Steelpress Sp. z o.o.

Steelpress Sp. z o.o.
Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Importer, Exporter, Rynek lokalny
Liczba pracowników: 101 - 500
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1967
Kategorie:

Motoryzacja

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

company_photosRozpoczęliśmy działalność w roku 1967 jako niewielki, rodzinny zakład rzemieślniczy. Od tego czasu nasza firma systematycznie powiększała swoje zasoby, by w roku 1998 przekształcić się ze spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Specjalizujemy się w produkcji części do przyczep samochodowych. Nasza oferta obejmuje następujące akcesoria do przyczep: głowice zaczepowe (zaczepy kulowe), zaczepy i zawiasy do burt, uchwyty do mocowania ładunków, podnośniki samochodowe, koła manewrowe wraz z obejmami oraz inny asortyment. Dla wygody naszych klientów uzupełniamy wachlarz produktów o obręcze do kół, osie do przyczep, hamulce najazdowe, wyciągarki do przyczep, błotniki i inne.
Firma Steelpress to czołowy polski producent części do przyczep, który eksportuje swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej jak również do Rosji, Macedonii, Mołdawii, Izraela, Stanów Zjednoczonych i na Ukrainę. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu Steelpress ma ugruntowaną pozycję na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody projektowania podzespołów do przyczep bagażowych uwzględniające obowiązujące normy i przepisy. Głowice zaczepowe (zaczepy kulowe) do przyczep produkowane przez Steelpress posiadają Certyfikaty na zgodność z Dyrektywą Europejską 94/20/EC oraz homologacje na zgodność z Regulacją Komisji Europejskiej R-55.
Nadrzędnym celem polityki naszej firmy jest nawiązanie długookresowej współpracy z kontrahentami. Cel ten realizujemy poprzez wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów, dogodne warunki dostaw i płatności, a przede wszystkim atrakcyjne ceny. Dzięki sprawnej organizacji szybko reagujemy na oczekiwania odbiorców przy realizacji zamówień.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Powstańców Wilekopolskich 48
Miasto:Luboń
Kod pocztowy:62-031
Region:wielkopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 61 8994383
Faks: +48 61 8104353

Internet

Strona WWW:www.spp.net.pl
Prezentacja:www.steelpress-spzoo.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Danuta Felczak
Telefon stacjonarny: +48 61 8994383
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję