Kursy walut: 1 USD = 4.4 PLN; 1 EUR = 4.69 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Albertina Polska

[Polska]Systemy zamykania

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Większość gotowych opakowań napełnianych różnego typu produktami płynnymi, kremowymi czy sypkimi wymaga zamknięcia. Posiadamy systemy zamykające do różnego typu opakowań: od fiolek, słoików czy butelek, aż po kanistry, puszki i wiadra.

Nasze zamykarki mogą pracować z opakowaniami wykonanymi z różnych materiałów, o zróżnicowanych wielkościach, wagach i kształtach. Obok standardowych systemów zakręcających posiadamy urządzenia zamykające na wcisk jak również inne systemy specjalne. Wśród nich oferujemy m.in. systemy zamykające kilkoma kolejnymi zamknięciami (np. podzakrętką, zakrętką właściwą, dozownikiem), zamykarki “twist off”, jak również specjalne rozwiązanie stanowiące kombinację systemu zakręcającego i modułu zamykania indukcyjnego (do szczelnego i bezpiecznego dodatkowego zamknięcia opakowania przy pomocy folii barierowej, tzw. “platynki”). Umożliwia to zabezpieczenie produktu przed wpływem czynników środowiska zewnętrznego a także przed nieupoważnionym otwarciem, co z punktu widzenia konsumenta stanowi istotną zaletę.

Realizując indywidualne potrzeby naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania z uwzglednieniem wydajności i rodzaju produkcji, stopnia automatyzacji procesu i dodatkowego, specjalnego osprzętu np. aplikującego etykietę zabezpieczającą czy akcyzę, sprawdzającego poprawność i szczelność zamknięcia opakowania, itp.

W zależności od wyżej wymienionych warunków oraz innych specjalnych wymagań Klienta stosowane są liniowe lub rotacyjne systemy zamykające (zarówno jedno jak i wielogłowicowe). Dostępne są one w różnych wersjach umożliwiajacych zamykanie korkami, kapslami, plastikowymi i aluminiowymi zakrętkami i wieloma innymi zamknięciami z różnych materiałów i o różnych rozmiarach.


1. HERMES BC ROT - rotacyjny system zamykania dużych opakowań.
2. HERMES BC - liniowy system zamykania dużych opakowań.
3. SYSTEM PICK&PLACE - układ podawania trudnych nakrętek.
4. GŁOWICA ZAMYKAJĄCA - specjalna głowica zamykająca do metalowych zamknięć.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Miejsce produkcji:Czechy
Marka:Imaco
Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Maszyny i urządzenia ->Maszyny pakujące

 
     
 

Albertina Polska

Ulica:Sycowska 48
Miasto:Wrocław
Kod pocztowy:51-319
Region:dolnośląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 71 3500886
Faks: +48 71 3500894

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Paweł Spurtacz
Telefon stacjonarny: +48 71 3500886
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję